
Toplotni števci, Infocal 9, 600 mm - 1200 mm, qp [m³/h]: 2150 - 9000
187F9042
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: Infocal 9
187F9042
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | INF9 DN600-1200 qp2150-9000 R 3.6V M-Bus |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer [mm] [Maks] | 1200 mm |
| Premer [mm] [Min] | 600 mm |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| qp [m³/h] [Maks] | 9000.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 2150.0 m³/h |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Vrsta izdelka | Infocal 9 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.809 Kilogram |
| Neto masa | 1.1 Kilogram |
| Volume | 20.621 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428673389 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |