
Toplotni števci, Infocal 9, 100 mm - 150 mm, qp [m³/h]: 60 - 150, Ogrevanje in hlajenje, Baterija D-celica, Modul M-bus
187F9016
Računska enota
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: Infocal 9
187F9016
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Ogrevanje in hlajenje |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dolžina temperaturnega tipala [mm] | 10 mm |
| Energetska enota | MWh |
| Homologacijski organ | MID |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | INF9 DN100-150 qp60-150 S 3.6V M-Bus |
| Opis | Računska enota |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer [mm] [Maks] | 150 mm |
| Premer [mm] [Min] | 100 mm |
| Premer temperaturnega tipala [mm] | 5.2 mm |
| Product line | 08 |
| Prostornina pulzne vrednosti [l/pulz] | 2.5 l/pulz |
| qp [m³/h] [Maks] | 150.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 60.0 m³/h |
| Razred zaščite IP | IP65 |
| Reža vmesnega modula 1 | Modul M-bus |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Standardna natančnost | Razred 2 do EN1434 |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 160 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Maks] | 55 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Min] | 5 °C |
| Trajanje shranjevanja dnevnika [mesec] | 36 mesec |
| Vgradnja | Dovod |
| Vgrajena komunikacija | Dva pulzna vhoda |
| Vlažnost okolice [% RH] [Maks] | 93 % RH |
| Vrsta izdelka | Infocal 9 |
| Vrsta napajalne napetosti | Baterija D-celica |
| Vrsta okolice | E2/M1 |
| Vrsta temperaturnih tipal | Pt 500 |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Za merilnik pretoka | SONO3500 CT |
| Življenjska doba baterij [let] | 12 leto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.3 Kilogram |
| Neto masa | 1.1 Kilogram |
| Volume | 3.4 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428008501 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |