
Toplotni števci, Dodatki
187F3448
Splošno za vso paleto
187F3448
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Ball valve DN32 PL35 |
| Količina v pakiranju | 1 |
| Material Description | ball valve DN32 - 5/4" for direct sensor |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Oblika pakiranja | Enojno pakiranje |
| Opis | Ball valve DN32 - 5/4" for direct sensor |
| Premer [mm] | 15 mm |
| Product line | 08 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | cc491277-b5e7-496a-9593-d0c933c348f6 |
| Velikost priključka | 1 1/4" |
| Vrsta dodatka | Spojke PN25 130°C |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Vrste priključkov | Notranji navoj |
| Za vrsto izdelka | Splošno za vso paleto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.087 Kilogram |
| Neto masa | 0.863 Kilogram |
| Volume | 4.07 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424494186 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |