
Toplotni števci, Dodatki
187F3419
SonoMeter 40 and Supercal 5
187F3419
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS izjeme | No |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količina v pakiranju | 2 |
| Material Description | Pt 1000 / f 5.2 mm / 3.0 m cable, MID |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Opis | Pair of temperature sensors Pt1000 for Danfoss NovoCon |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Standard za pridobitev soglasja | MID B+D to EN1434 |
| Vrsta dodatka | Temperaturna tipala |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Za vrsto izdelka | SonoMeter 40 and Supercal 5 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.146 Kilogram |
| Neto masa | 0.146 Kilogram |
| Volume | 0.432 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424608576 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |