
Toplotni števci, Dodatki
187F3416
SonoMeter 40 and Supercal 5
187F3416
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS izjeme | No |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | stainless steel-pockets,210mm f6.0 pair |
| Opis | Stainless steel-pockets, 210mm f6.0 pair |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer [mm] | 6 mm |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Vrsta dodatka | Tuljka tipala |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Za vrsto izdelka | SonoMeter 40 and Supercal 5 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.13 Kilogram |
| Neto masa | 0.13 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424054328 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |