
Toplotni števci, Dodatki
187F3415
SonoMeter 40 and Supercal 5
187F3415
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | stainless steel-pockets,155mm f6.0 pair |
| Opis | Stainless steel-pockets, 155mm f6.0 pair |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer [mm] | 6 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Vrsta dodatka | Tuljka tipala |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Za vrsto izdelka | SonoMeter 40 and Supercal 5 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.12 Kilogram |
| Neto masa | 0.12 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424054304 |