
Toplotni števci, Dodatki
187F3400
Sono 3500CT
187F3400
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS izjeme | No |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | SONO3500 4-20mA module |
| Opis | SONO3500 4-20mA module |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Za vrsto izdelka | Sono 3500CT |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.052 Kilogram |
| Neto masa | 0.048 Kilogram |
| Volume | 1.656 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424234447 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |