
Toplotni števci, Dodatki, Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka
187F3390
SonoMeter 30/31 in Infocal 9
187F3390
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Entrance HM accessories - Pt500 |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Pt500/f5.2mm/5m MID by Jumo |
| Opis | Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | 08 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | b6a4e3d7-856d-4561-8902-d94265faa51e |
| Vrsta dodatka | Temperaturna tipala |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Za vrsto izdelka | SonoMeter 30/31 in Infocal 9 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.257 Kilogram |
| Neto masa | 0.257 Kilogram |
| Volume | 0.858 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428987240 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |