
Toplotni števci, Dodatki
187F2970
SonoMeter 40
187F2970
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EU RoHS izjeme | No |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Sono40 Battery 3.6V DC A-cell |
| Opis | Sono40 Battery 3.6V DC A-cell |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Za vrsto izdelka | SonoMeter 40 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.036 Kilogram |
| Neto masa | 0.023 Kilogram |
| Volume | 0.25 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424659394 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |