
Toplotni števci, Dodatki, Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka
087H0120
Splošno za vso paleto
087H0120
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | ACC. and Service Kits HM - ball valve DN15-25 |
| Količina v pakiranju | 12 |
| Material Description | Danfoss BALL VALVE 1" + M10x1 for sensor |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Oblika pakiranja | Industrijski paket |
| Opis | Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka |
| Premer [mm] | 25 mm |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | b596b62d-6618-4c6c-844d-f8fcb6a55db6 |
| Velikost priključka | 1" |
| Vrsta dodatka | Spojke PN25 130°C |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Vrste priključkov | Notranji navoj |
| Za vrsto izdelka | Splošno za vso paleto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.441 Kilogram |
| Neto masa | 0.441 Kilogram |
| Volume | 3.96 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104061443 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |