
Toplotni števci, Dodatki, Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka
087G6077
Splošno za vso paleto
Priporočena zamenjava: 087G6078
087G6077
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS izjeme | No |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količina v pakiranju | 20 |
| Material Description | Plastic install. set for sensor, 20pc |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Oblika pakiranja | Industrijski paket |
| Opis | Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Vrsta dodatka | Spojke PN16 95°C |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Za vrsto izdelka | Splošno za vso paleto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.011 Kilogram |
| Neto masa | 0.006 Kilogram |
| Volume | 0.06 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104051529 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |