
Toplotni števci, Dodatki, Adapter montažo direktnega tipala R½" / M10x1 (32 kos) - vklj. z bakrenim tesnilom za ploščato tesnenje
087G6076
Splošno za vso paleto
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: Dodatki za toplotne števce
087G6076
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Adapter mounting sensor |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količina v pakiranju | 32 |
| Material Description | "Adapter mounting sensor R1/2" M10x1 32p |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Oblika pakiranja | Industrijski paket |
| Opis | Adapter montažo direktnega tipala R½" / M10x1 (32 kos) - vklj. z bakrenim tesnilom za ploščato tesnenje |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer [mm] | 15 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | c78d851c-938f-442b-90a5-1f714e091220 |
| Velikost priključka | R 1/2M 10 x 1 |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Vrste priključkov | Navoj |
| Za vrsto izdelka | Splošno za vso paleto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.041 Kilogram |
| Neto masa | 0.04 Kilogram |
| Volume | 0.011 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104513454 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |