
Toplotni števci, Dodatki, Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka
087G6072
Splošno za vso paleto
087G6072
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Entrance HM accessories - screwing set 120°C |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količina v pakiranju | 2 |
| Material Description | Tail Piece DN20 G1"-R3/4" PN16 130°C |
| Nominalni tlak [bar] | 16 bar |
| Oblika pakiranja | Enojno pakiranje |
| Opis | Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer [mm] | 25 mm |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | f94a8610-7c2e-409d-b7dc-b26c5fc310be |
| Velikost priključka | R 3/4 x G 3/4 B |
| Vrsta dodatka | Spojke PN25 130°C |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Vrste priključkov | Navoj |
| Za vrsto izdelka | Splošno za vso paleto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.246 Kilogram |
| Neto masa | 0.22 Kilogram |
| Volume | 0.135 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104061344 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |