
Toplotni števci, Dodatki, Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka
087G6067
Splošno za vso paleto
087G6067
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | stainless steel-pockets |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količina v pakiranju | 1 |
| Material Description | stainless steel-pockets, 210mm f6.0 pair |
| Oblika pakiranja | Enojno pakiranje |
| Opis | Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 5d5afed3-6257-43ae-9f20-da6bf3889d96 |
| Standard za pridobitev soglasja | MID DE-10-MI004-PTB003 |
| Vrsta dodatka | Spojke PN25 130°C |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Za vrsto izdelka | Splošno za vso paleto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.383 Kilogram |
| Neto masa | 0.185 Kilogram |
| Volume | 0.341 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104051499 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |