
Toplotni števci, Dodatki, Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka
087G6054
Splošno za vso paleto
087G6054
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Entrance HM accessories - brass pockets |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količina v pakiranju | 1 |
| Material Description | brass-pockets, 52 mm, f5.2 pair |
| Oblika pakiranja | Enojno pakiranje |
| Opis | Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 81bf3a5a-b074-4127-99ec-9751bf82397e |
| Standard za pridobitev soglasja | MID DE-10-MI004-PTB003 |
| Vrsta dodatka | Spojke PN25 130°C |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Za vrsto izdelka | Splošno za vso paleto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.163 Kilogram |
| Neto masa | 0.161 Kilogram |
| Volume | 0.405 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104061061 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |