
Toplotni števci, Dodatki, Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka
014U1999
SonoSelect in Safe
014U1999
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| 1 Masa primarne baterije kg | 0.010 |
| 1 Skupna masa primarnih baterij kg | 0.010 |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EU RoHS izjeme | No |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količ. baterij | 1 |
| Material Description | Wireless OMS 868.95MHz, 2x pulse input |
| Opis | Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Teža baterije | 10 g |
| Vrsta baterije | 0,5 AA Lithium (ER14250) |
| Vrsta dodatka | Dodatki za kalkulator |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Vsebuje baterije | Yes |
| Za vrsto izdelka | SonoSelect in Safe |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.048 Kilogram |
| Neto masa | 0.048 Kilogram |
| Volume | 0.251 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425130946 |
| Proposition 65 | No significant risk |