
Toplotni števci, Dodatki, Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka
014U1936
Splošno za vso paleto
014U1936
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Household HM accessories - Tail Piece (DN15 - 25) |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Tail Piece DN15, G3/4"-R1/2", PN16 |
| Opis | Dodatki za toplotne števce, računske enote in merilnike pretoka |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | 08 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 42a36e5a-4a1b-4341-9033-a10ad5dd31dc |
| Vrsta dodatka | Spojke PN16 95°C |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Vrste priključkov | Navoj |
| Za vrsto izdelka | Splošno za vso paleto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.182 Kilogram |
| Neto masa | 0.182 Kilogram |
| Volume | 0.108 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428520195 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |