
Toplotni števci, Dodatki, Adapter R½" / M10x1 (32 kos.) - konični navoj za klasično tesnenje
014U1935
Splošno za vso paleto
014U1935
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Household HM accessories - Adaptor |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Adapter R1/2" to M10x1, I-p |
| Opis | Adapter R½" / M10x1 (32 kos.) - konični navoj za klasično tesnenje |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | 08 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | df75c40d-0284-47f3-8ca3-3cf175d2ee82 |
| Vrsta dodatka | Spojke PN25 130°C |
| Vrsta izdelka | Dodatki |
| Vrste priključkov | Navoj |
| Za vrsto izdelka | Splošno za vso paleto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.041 Kilogram |
| Neto masa | 0.04 Kilogram |
| Volume | 0.008 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425159121 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |