
Pressure switch, KP7BS
060-120066
null: 8 - 32, Regulacija na desni strani [bar] Pe: 8 - 32, Diferencial leva stran [bar]: 4, Desna stran diferenciala [bar]: 4, Funkcija kontakta: 2 SPST(NC)
060-120066
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Application note | Not applicable for liquid line |
| Desna stran diferenciala [bar] | 4.0 bar |
| Desna stran diferenciala [psi] | 58.0 psi |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencial leva stran [bar] | 4.00 bar |
| Diferencial leva stran [psi] | 58.0 psi |
| Dodatki | Switches accessories |
| Električni priključek | Rubber cable gland |
| Element za zaznavanje tlaka | Bellows |
| EN 60947, električne lastnosti | Insulation: 400VPollution degree: 3Rated impulse voltage: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947, lastnosti ožičenja | Flex, ferrules: 0.5-1.5 mm2Flex, no ferrules: 0.7-2.5 mm2Solid/stranded: 0.75-2.5 mm2 |
| EU RoHS izjeme | No |
| Funkcija kontakta | 2 SPST(NC) |
| Funkcija ponastavitve (Reset), desna stran | Manual Max |
| Funkcija ponastavitve (Reset), leva stran | Manual Max |
| Hladilna tekočina | R113R1233zd(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Ime datoteke UL odobritve | E31024 |
| Ime izdelka | Pressure switch |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | KP Pressure Switch |
| Kategorija | IV |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količina v pakiranju | 24 kos |
| Lubricants compatibility | Oilfree applications |
| Maksimalni testni tlak desna stran [bar] | 35 bar |
| Maksimalni testni tlak leva stran [bar] | 35 bar |
| Material Description | KP7BS PRESSOSTAT |
| Moč kontakta | AC15=10 A, 400 VAC1=16 A, 400 VAC3=16 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=112 A, 400 V |
| Možnost servisiranja | No |
| MWP desna stran [bar] Pe | 32.0 bar |
| MWP desna stran [psig] Pe | 464.0 psig |
| MWP leva stran [bar] Pe | 35.0 bar |
| MWP leva stran [psig] Pe | 510 psig |
| Nazivna vrednost ohišja Nema (~) | 1 |
| Oblika pakiranja | Skupinsko pakiranje |
| Oil free refrigerants | R134aR513AR515B |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Opis izdelka | Dual Pressure Control |
| Oznaka CE | Yes |
| Oznaka UL | Yes |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Razpočni tlak [bar] | 140.0 bar |
| Razpon temperature okolja [°C] [Maks] | 65 °C |
| Razpon temperature okolja [°C] [Min] | -25 °C |
| Razpon temperature okolja [°F] [Maksimalna] | 149 °F |
| Razpon temperature okolja [°F] [Minimalna] | -13 °F |
| Regulacija na desni strani [bar] Pe [Maks] | 32.0 bar |
| Regulacija na desni strani [bar] Pe [Min] | 8.0 bar |
| Regulacija na desni strani [psig] Pe [Maks] | 464.0 psig |
| Regulacija na desni strani [psig] Pe [Min] | 116.0 psig |
| Regulacija na levi strani [bar] Pe [Maks] | 32.00 bar |
| Regulacija na levi strani [bar] Pe [Min] | 8.00 bar |
| Regulacija na levi strani [psig] Pe [Maks] | 464.00 psig |
| Regulacija na levi strani [psig] Pe [Min] | 116.00 psig |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Stikala in termostati |
| Skupina tekočine | 1 |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Soglasje | BVCCCCEDNVEACGLLLC CDC EURO-TYSKLRLVDPEDRINARMRSRoHS Chinac UL us UL873, CS C22.2 |
| Št. dokumenta SCIP | ec459161-9478-495c-870e-4ae0f13b89b4 |
| Standard tlačnega priključka | DIN 8906 |
| Temp. okolja Opomba | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Tlak, moški/ženski | Male |
| UL approved refrigerants | R113R1234yfR1234ze(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454CR455AR507AR513AR515B |
| Velikost električnega priključka | 6-14 mm |
| Velikost tlačnega priključka | 1/4 |
| Vrsta izdelka | KP7BS |
| Vrsta tlačnega priključka | Flare |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaščitaohišja IP | IP30 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.532 Kilogram |
| Neto masa | 0.487 Kilogram |
| Volume | 0.861 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428517133 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |