
MP55E
060B530091
Razpon nastavitve tlačne razlike [bar]: 0.3 - 4.5, Zaščitaohišja IP: IP20, Maks. delovni tlak [bar]: 17
060B530091
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Besedilo za prodajo ATEX | -20C<ta<+60CII 3G Ex ic IIB T6 Gc |
| Čas popustitve releja [s] | 0 s |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodatki | Generic accessories |
| Električni priključek | Screwed cable entry |
| Električni priključki, moški/ženski | Female |
| EN 60947, električne lastnosti | Insulation: 250VPollution degree: 3Rated impulse voltage: 4 kVShort circuit prot, fuse: 2A |
| EN 60947, lastnosti ožičenja | Flex, ferrules: 0.2-1.0 mm2Flex, no ferrules: 0.2-1.5 mm2Solid/stranded: 0.2-1.5 mm2 |
| Funkcija kontakta | SPDT gold |
| Funkcija ponastavitve (Reset) | Auto |
| Hladilna tekočina | R1270R290R32R422BR422DR454AR454CR455AR516AR600R600a |
| Ime izdelka | Differential pressure switch |
| Količina v pakiranju | 21 kos |
| Maks. delovni tlak [bar] | 17.0 bar |
| Maks. delovni tlak [psig] | 245 psig |
| Maksimalni testni tlak [bar] Pe | 22.0 bar |
| Maksimalni testni tlak [psig] | 319.0 psig |
| Material Description | MP55E Diff. Pressure Switch M/21 ATEX |
| Moč kontakta | Ci-0.5 nFIi=0.1 ALi=0.2 μHPi=1 WUi=30 V |
| Možnost servisiranja | No |
| Nastavitev | Cut out for falling pressure |
| Oblika pakiranja | Skupinsko pakiranje |
| Območje delovanja na strani LP [bar] Pe [Maks] | 12 bar |
| Območje delovanja na strani LP [bar] Pe [Min] | -1 bar |
| Območje delovanja na strani LP [psig] Pe [Maks] | 175 psig |
| Območje delovanja na strani LP [psig] Pe [Min] | -15 psig |
| Območje nastavitve tlačne razlike [bar] [Maks] | 4.50 bar |
| Območje nastavitve tlačne razlike [bar] [Maks] | 0.45 MPa |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Območje nastavitve tlačne razlike [bar] [Min] | 0.30 bar |
| Območje nastavitve tlačne razlike [bar] [Min] | 0.03 MPa |
| Območje nastavitve tlačne razlike [psi] [Maks] | 65.0 psi |
| Območje nastavitve tlačne razlike [psi] [Min] | 4.3 psi |
| Opis izdelka | Diff. Pressure Switch |
| Oznaka CE | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Razlika kontakta [bar] | 0.20 bar |
| Razpon temperature okolja [°C] [Maks] | 40 °C |
| Razpon temperature okolja [°C] [Min] | -20 °C |
| Razpon temperature okolja [°F] [Maksimalna] | 104 °F |
| Razpon temperature okolja [°F] [Minimalna] | -4 °F |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Stikala in termostati |
| Soglasje | ATEX - Cat. 3 - Zone 2CEEACLLC CDC EURO-TYSKRoHS ChinaTYSK |
| Standard tlačnega priključka | EN 1254-1 |
| Standardni električni priključek | DIN 40430 |
| Temp. okolja Opomba | Bellows max 100 °C/212 °F |
| Tlak, moški/ženski | Female |
| Tovarniška nastavitev [psig] | 9.0 psig |
| UL approved refrigerants | R422BR422DR516A |
| Velikost električnega priključka | Pg 13.5 |
| Velikost tlačnega priključka | 1/4 in |
| Vrsta izdelka | MP55E |
| Vrsta tlačnega priključka | Solder, ODF |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaščitaohišja IP | IP20 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.742 Kilogram |
| Neto masa | 0.622 Kilogram |
| Volume | 1.958 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424499440 |
| Proposition 65 | Cancer |