
MP54
060B016766
Zaščitaohišja IP: IP20, Maks. delovni tlak [bar]: 17
060B016766
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Čas popustitve releja [s] | 60 s |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodatki | Generic accessories |
| Električni priključek | Screwed cable entry |
| Električni priključki, moški/ženski | Female |
| Električni spec. standard | EN 60947-5 |
| EN 60947, električne lastnosti | Insulation: 250VPollution degree: 3Rated impulse voltage: 4 kVShort circuit prot, fuse: 2A |
| EN 60947, lastnosti ožičenja | Flex, ferrules: 0.2-1.0 mm2Flex, no ferrules: 0.2-1.5 mm2Solid/stranded: 0.2-1.5 mm2 |
| Fiksen diferencial [bar] | 0.90 bar |
| Fiksen diferencial [psi] | 13 psi |
| Funkcija kontakta | SPDT |
| Funkcija ponastavitve (Reset) | Manual Min |
| Hladilna tekočina | R11R113R12R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507CR513AR515B |
| Ime izdelka | Differential pressure switch |
| Količina v pakiranju | 21 kos |
| Maks. delovni tlak [bar] | 17.0 bar |
| Maks. delovni tlak [psig] | 245 psig |
| Maksimalni testni tlak [bar] Pe | 22.0 bar |
| Maksimalni testni tlak [psig] | 319.0 psig |
| Material Description | MP54 DIFFERENTIAL PRESSOSTAT OEM |
| Moč kontakta | AC15=2 A, 250 VDC13=0.2 A, 250 V |
| Možnost servisiranja | No |
| Nastavitev | Cut out for falling pressure |
| Oblika pakiranja | Skupinsko pakiranje |
| Območje delovanja na strani LP [bar] Pe [Maks] | 12 bar |
| Območje delovanja na strani LP [bar] Pe [Min] | -1 bar |
| Območje delovanja na strani LP [psig] Pe [Maks] | 175 psig |
| Območje delovanja na strani LP [psig] Pe [Min] | -15 psig |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Opis izdelka | Diff. Pressure Switch |
| Oprema | Thermal time relay |
| Oznaka CE | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Razlika kontakta [bar] | 0.20 bar |
| Razpon temperature okolja [°C] [Maks] | 60 °C |
| Razpon temperature okolja [°C] [Min] | -40 °C |
| Razpon temperature okolja [°F] [Maksimalna] | 140 °F |
| Razpon temperature okolja [°F] [Minimalna] | -40 °F |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z drugimi RoHS | Saudi Arabia RoHS |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Stikala in termostati |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Soglasje | CCCCECMIMEACGLLLC CDC EURO-TYSKLVDRoHSRoHS ChinaTYSKUKCA |
| Št. dokumenta SCIP | d6c79256-254f-4a74-9674-fbd37043a658 |
| Standard tlačnega priključka | DIN 8906 |
| Standardni električni priključek | DIN 40430 |
| Temp. okolja Opomba | Bellows max 100 °C/212 °F |
| Tlak, moški/ženski | Male |
| UL approved refrigerants | R11R113R12R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507CR513AR515B |
| Velikost električnega priključka | Pg 13.5 |
| Velikost tlačnega priključka | 1/4 in |
| Vrsta izdelka | MP54 |
| Vrsta tlačnega priključka | Flare |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaščitaohišja IP | IP20 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.734 Kilogram |
| Neto masa | 0.65 Kilogram |
| Volume | 1.972 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428365475 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |