
Pressure switch, CKB
061Z1005
Zaščitaohišja IP: IP65, Maks. delovni tlak [bar]: 143
061Z1005
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Električni priključek | DIN Spade |
| EU RoHS izjeme | No |
| EU RoHS izjeme | No |
| Funkcija kontakta | SPDT |
| Funkcija ponastavitve (Reset) | Auto |
| Hladilna tekočina | R744 |
| Ime izdelka | Pressure switch |
| Kategorija razpona tlaka | High pressure |
| Količina v pakiranju | 25 kos |
| Komentarji za električne priključke | DIN plug not included |
| Maks. delovni tlak [bar] | 143.0 bar |
| Maks. delovni tlak [psig] | 2074 psig |
| Material Description | CKB Presure Switch CKB-2UCLA1005 |
| Moč kontakta | AC=6 A, 250 V |
| Nižji tlak aktivacije [bar] | 98.00 bar |
| Nižji tlak aktivacije [psi] | 1421 psi |
| Oblika pakiranja | Skupinsko pakiranje |
| Opombe o tlačnem priključku | Deflator |
| Oznaka CE | Yes |
| Pressure connection length[in] | 0.55 in |
| Pressure connection length[mm] | 14 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Razpon temperature okolja [°C] [Maks] | 70 °C |
| Razpon temperature okolja [°C] [Min] | -40 °C |
| Razpon temperature okolja [°F] [Maksimalna] | 158 °F |
| Razpon temperature okolja [°F] [Minimalna] | -40 °F |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Stikala in termostati |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Soglasje | C UL US UL60730CE 0035TÜV |
| Specifikacijski ključ | CKB-2UCLA1005 |
| Srednje območje temperature [°C] [Maks] | 150 °C |
| Srednje območje temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Srednje območje temperature [°F] [Maks] | 302 °F |
| Srednje območje temperature [°F] [Min] | -40 °F |
| Tlak, moški/ženski | Female |
| Velikost tlačnega priključka | 1/4 in |
| Višji tlak aktivacije [bar] | 108.00 bar |
| Višji tlak aktivacije [psi] | 1566 psi |
| Vrsta izdelka | CKB |
| Vrsta tlačnega priključka | Flare |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaščitaohišja IP | IP65 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.21 Kilogram |
| Neto masa | 0.18 Kilogram |
| Volume | 0.516 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424504779 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |