
LCB, 1.5 bar, 0.5 bar
061F7087
Višji tlak aktivacije [bar]: 1.5, Nižji tlak aktivacije [bar]: 0.5, Funkcija kontakta: SPST(NO), Električni priključek: Kabel, Zaščitaohišja IP: IP65
061F7087
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Barva žice | Blue |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina kabla [m] | 1.150 m |
| Dolžina kabla [palcev] | 45.28 in |
| Električni priključek | Kabel |
| EU RoHS izjeme | No |
| EU RoHS izjeme | No |
| Funkcija kontakta | SPST(NO) |
| Funkcija ponastavitve (Reset) | Auto |
| Hladilna tekočina | R125a can't be usedR134aR22R404AR407CR410AR438AR448AR449AR452AR513A |
| Ime izdelka | Cartridge pressure switch |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | ACB/LCB, Cartridge pressure switch, solder connection |
| Kategorija razpona tlaka | Low pressure |
| Količina v pakiranju | 50 kos |
| Maks. delovni tlak [bar] | 35.0 bar |
| Maks. delovni tlak [psig] | 508 psig |
| Material Description | LCB Cartridge switch JA141 |
| Moč kontakta | AC=4 A, 250 V |
| Nižji tlak aktivacije [bar] | 0.50 bar |
| Nižji tlak aktivacije [psi] | 7 psi |
| Oblika pakiranja | Industrijski paket |
| Ohišje | Regular hot-melt |
| Opombe o tlačnem priključku | Cu-tube (tip=3mm) |
| Oznaka CE | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Razpočni tlak [bar] | 200.0 bar |
| Razpočni tlak [psig] | 2900 psig |
| Razpon temperature okolja [°C] [Maks] | 85 °C |
| Razpon temperature okolja [°C] [Min] | -30 °C |
| Razpon temperature okolja [°F] [Maksimalna] | 185 °F |
| Razpon temperature okolja [°F] [Minimalna] | -20 °F |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Stikala in termostati |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Soglasje | CEUKCA |
| Specifikacijski ključ | LCB-JA141 |
| Srednje območje temperature [°C] [Maks] | 135 °C |
| Srednje območje temperature [°C] [Min] | -55 °C |
| Srednje območje temperature [°F] [Maks] | 275 °F |
| Srednje območje temperature [°F] [Min] | -70 °F |
| Velikost tlačnega priključka | 1/4 in |
| Velikost tlačnega priključka [mm] | 6.35 mm |
| Višji tlak aktivacije [bar] | 1.50 bar |
| Višji tlak aktivacije [psi] | 22 psi |
| Vrsta izdelka | LCB |
| Vrsta kabla | AWG18 |
| Vrsta tlačnega priključka | Solder, ODM |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaščitaohišja IP | IP65 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.09 Kilogram |
| Neto masa | 0.09 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 0.449 Liter |
| EAN/UPC | 5702428266864 |