
CCB, 140 bar, 100 bar
061F9812
Višji tlak aktivacije [bar]: 140, Nižji tlak aktivacije [bar]: 100, Funkcija kontakta: SPST(NC), Velikost tlačnega priključka [mm]: 6.35, Električni priključek: Kabel, Zaščitaohišja IP: IP65
061F9812
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Barva žice | Black |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Dodatki | Switches accessories |
| Dolžina kabla [m] | 1.500 m |
| Dolžina kabla [palcev] | 59.06 in |
| Električni priključek | Kabel |
| Funkcija kontakta | SPST(NC) |
| Funkcija ponastavitve (Reset) | Auto |
| Hladilna tekočina | R744 |
| Ime izdelka | Cartridge pressure switch |
| Kategorija razpona tlaka | High pressure |
| Količina v pakiranju | 100 kos |
| Lubricants compatibility | Oilfree applications |
| Maks. delovni tlak [bar] | 165.0 bar |
| Maks. delovni tlak [psig] | 2393 psig |
| Material Description | CCB Cartridge Switch 2UB07W I/100 |
| Moč kontakta | AC=6 A, 250 V |
| Možnost servisiranja | No |
| Nižji tlak aktivacije [bar] | 100.00 bar |
| Nižji tlak aktivacije [psi] | 1450 psi |
| Oblika pakiranja | Industrijski paket |
| Ohišje | Epoxy type |
| Oil free refrigerants | R134aR513A |
| Opombe o tlačnem priključku | Cu-tube (tip=7mm) |
| Oznaka CE | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Razpočni tlak [bar] | 375.0 bar |
| Razpočni tlak [psig] | 5440 psig |
| Razpon temperature okolja [°C] [Maks] | 85 °C |
| Razpon temperature okolja [°C] [Min] | -30 °C |
| Razpon temperature okolja [°F] [Maksimalna] | 185 °F |
| Razpon temperature okolja [°F] [Minimalna] | -20 °F |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Stikala in termostati |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Soglasje | CETÜV |
| Specifikacijski ključ | CCB-2UB07W |
| Srednje območje temperature [°C] [Maks] | 100 °C |
| Srednje območje temperature [°C] [Min] | -30 °C |
| Srednje območje temperature [°F] [Maks] | 210 °F |
| Srednje območje temperature [°F] [Min] | -20 °F |
| Št. dokumenta SCIP | f33de3f9-791f-47eb-85ea-0064e2fcf12f |
| Velikost tlačnega priključka [mm] | 6.35 mm |
| Višji tlak aktivacije [bar] | 140.00 bar |
| Višji tlak aktivacije [psi] | 2030 psi |
| Vrsta izdelka | CCB |
| Vrsta kabla | AWG18 |
| Vrsta tlačnega priključka | Solder, ODM |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaščitaohišja IP | IP65 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.13 Kilogram |
| Neto masa | 0.13 Kilogram |
| Volume | 0.223 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428258050 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |