
ACB, 20 bar, 16 bar
061F9234
Višji tlak aktivacije [bar]: 20, Nižji tlak aktivacije [bar]: 16, Funkcija kontakta: SPDT, Električni priključek: Kabel, Zaščitaohišja IP: IP65
061F9234
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Barva žice | Black+blue+red |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodatki | Switches accessories |
| Dolžina kabla [m] | 2.500 m |
| Dolžina kabla [palcev] | 98.43 in |
| Električni priključek | Kabel |
| EU RoHS izjeme | No |
| EU RoHS izjeme | No |
| Funkcija kontakta | SPDT |
| Funkcija ponastavitve (Reset) | Manual |
| Hladilna tekočina | R125R134aR22R404AR407CR407HR410AR438AR448AR449AR452AR513A |
| Ime izdelka | Cartridge pressure switch |
| Kategorija razpona tlaka | High pressure |
| Količina v pakiranju | 50 kos |
| Lubricants compatibility | Oilfree applications |
| Maks. delovni tlak [bar] | 45.0 bar |
| Maks. delovni tlak [psig] | 653 psig |
| Material Description | ACB Cartridge Switch 2UC107MW I/50 |
| Moč kontakta | AC=4 A, 250 V |
| Možnost servisiranja | No |
| Nižji tlak aktivacije [bar] | 16.00 bar |
| Nižji tlak aktivacije [psi] | 232 psi |
| Oblika pakiranja | Industrijski paket |
| Ohišje | Panel mount |
| Oil free refrigerants | R134aR513A |
| Opombe o tlačnem priključku | Cu-tube (tip=7mm) |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Oznaka CE | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Razpočni tlak [bar] | 200.0 bar |
| Razpočni tlak [psig] | 2900 psig |
| Razpon temperature okolja [°C] [Maks] | 85 °C |
| Razpon temperature okolja [°C] [Min] | -30 °C |
| Razpon temperature okolja [°F] [Maksimalna] | 185 °F |
| Razpon temperature okolja [°F] [Minimalna] | -20 °F |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Stikala in termostati |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Soglasje | CE 0035 |
| Specifikacijski ključ | ACB-2UC107MW |
| Srednje območje temperature [°C] [Maks] | 135 °C |
| Srednje območje temperature [°C] [Min] | -55 °C |
| Srednje območje temperature [°F] [Maks] | 275 °F |
| Srednje območje temperature [°F] [Min] | -70 °F |
| Velikost tlačnega priključka [mm] | 6.00 mm |
| Višji tlak aktivacije [bar] | 20.00 bar |
| Višji tlak aktivacije [psi] | 290 psi |
| Vrsta izdelka | ACB |
| Vrsta kabla | AWG18 |
| Vrsta tlačnega priključka | Solder, ODM |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaščitaohišja IP | IP65 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.155 Kilogram |
| Neto masa | 0.147 Kilogram |
| Volume | 0.456 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428259415 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |