
ACB, 27 bar, 19 bar
061F8106
Višji tlak aktivacije [bar]: 27, Nižji tlak aktivacije [bar]: 19, Funkcija kontakta: SPST(NC), Električni priključek: Kabel, Zaščitaohišja IP: IP65
061F8106
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Barva žice | Black |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodatki | Switches accessories |
| Dolžina kabla [m] | 1.500 m |
| Dolžina kabla [palcev] | 59.06 in |
| Električni priključek | Kabel |
| EU RoHS izjeme | No |
| EU RoHS izjeme | No |
| Funkcija kontakta | SPST(NC) |
| Funkcija ponastavitve (Reset) | Auto |
| Hladilna tekočina | R125R134aR22R404AR407CR407HR410AR438AR448AR449AR452AR513A |
| Ime izdelka | Cartridge pressure switch |
| Kategorija razpona tlaka | High pressure |
| Količina v pakiranju | 100 kos |
| Lubricants compatibility | Oilfree applications |
| Maks. delovni tlak [bar] | 45.0 bar |
| Maks. delovni tlak [psig] | 653 psig |
| Material Description | ACB Cartridge Switch JB97 I/100 |
| Moč kontakta | AC=6 A, 250 V |
| Možnost servisiranja | No |
| Nižji tlak aktivacije [bar] | 19.00 bar |
| Nižji tlak aktivacije [psi] | 276 psi |
| Oblika pakiranja | Industrijski paket |
| Ohišje | Regular hot-melt |
| Oil free refrigerants | R134aR513A |
| Opombe o tlačnem priključku | Cu-tube (tip=3mm) |
| Oznaka CE | Yes |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Razpočni tlak [bar] | 200.0 bar |
| Razpočni tlak [psig] | 2900 psig |
| Razpon temperature okolja [°C] [Maks] | 85 °C |
| Razpon temperature okolja [°C] [Min] | -30 °C |
| Razpon temperature okolja [°F] [Maksimalna] | 185 °F |
| Razpon temperature okolja [°F] [Minimalna] | -20 °F |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Stikala in termostati |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Soglasje | CE |
| Specifikacijski ključ | ACB-JB97 |
| Srednje območje temperature [°C] [Maks] | 135 °C |
| Srednje območje temperature [°C] [Min] | -55 °C |
| Srednje območje temperature [°F] [Maks] | 275 °F |
| Srednje območje temperature [°F] [Min] | -70 °F |
| Velikost tlačnega priključka | 1/4 in |
| Velikost tlačnega priključka [mm] | 6.35 mm |
| Višji tlak aktivacije [bar] | 27.00 bar |
| Višji tlak aktivacije [psi] | 392 psi |
| Vrsta izdelka | ACB |
| Vrsta kabla | AWG18 |
| Vrsta tlačnega priključka | Solder, ODM |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaščitaohišja IP | IP65 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.076 Kilogram |
| Neto masa | 0.073 Kilogram |
| Volume | 0.224 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428263672 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |