
ACB, 18.7 bar
061F6984
Višji tlak aktivacije [bar]: 18.7, Električni priključek: Kabel
061F6984
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Električni priključek | Kabel |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| EU RoHS izjeme | 7.3 |
| Ime izdelka | Cartridge pressure switch |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | ACB/LCB, Cartridge pressure switch, flare connection |
| Količina v pakiranju | 10 kos |
| Material Description | ACB Cartridge Switch 2UB4005W I/100 |
| Oblika pakiranja | Industrijski paket |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes with exemptions |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Stikala in termostati |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Specifikacijski ključ | ACB-2UB4005W |
| Št. dokumenta SCIP | 3214dac9-e7f5-4553-abfe-56ba718eab3c |
| Višji tlak aktivacije [bar] | 18.70 bar |
| Višji tlak aktivacije [psi] | 271 psi |
| Vrsta izdelka | ACB |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.143 Kilogram |
| Neto masa | 0.12 Kilogram |
| Volume | 0.72 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424693404 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |