
SGP 1/2 RI, NPT
014L0131
Maks. delovni tlak [bar]: 52, Vrsta priključka: NPT
014L0131
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodatki | No |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| Hladilna tekočina | R22 |
| Ime datoteke UL odobritve | REF. LIQUID INDICATOR 76H4 |
| Ime izdelka | Sight glass socket |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | SG & SGP with indicator |
| Ime potrditvenedatoteke | REF. LIQUID INDICATOR 76H4 |
| Indikator vlage | I indicator |
| Količina v pakiranju | 19 kos |
| Maks. delovni tlak [bar] | 52.0 bar |
| Maks. delovni tlak [psig] | 754 psig |
| Material | Medenina |
| Material Description | SGP 1/2 RI Sight Glass M/19x4 |
| Material priključkov | Brass |
| Možnost servisiranja | No |
| Oblika pakiranja | Skupinsko pakiranje |
| Oznaka UL | Yes |
| Plavajoča krogla [kos] | 3 kos |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Rumeno: min. kol. vlage pri 25 °C | R22: 300 ppm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Rumeno: min. kol. vlage pri 43 °C | R22: 500 ppm |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes with exemptions |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Kontrolna stekla |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cobalt dichloride (CAS no. 7646-79-9) |
| Soglasje | C UL US LISTED |
| Št. dokumenta SCIP | 967c0700-c0a7-4862-a521-6146e31f5313 |
| Standard priključka | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Temperaturni razpon [°C] [Maks] | 80 °C |
| Temperaturni razpon [°C] [Min] | -50 °C |
| Temperaturni razpon [°F] [Maks] | 175 °F |
| Temperaturni razpon [°F] [Min] | -58 °F |
| UL approved refrigerants | R22 |
| Velikost priključka | 1/2 in |
| Velikost priključka [in] | 1/2 in |
| Vrsta izdelka | SGP 1/2 RI |
| Vrsta priključka | NPT |
| Vsebuje baterije | No |
| Zeleno: maks. kon. vlage pri 25 °C | R22: 150 ppm |
| Zeleno: maks. kon. vlage pri 43 °C | R22: 250 ppm |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.076 Kilogram |
| Neto masa | 0.074 Kilogram |
| Volume | 0.086 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428840163 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |