
SGP 3/4 RX, 3/4, G
014L0004
Maks. delovni tlak [bar]: 52, Vrsta priključka: G, Velikost priključka: 3/4
014L0004
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodatki | No |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| Hladilna tekočina | R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R134aR22R32R404AR407AR407CR407FR407HR410AR448AR449AR450AR452AR452BR454BR454CR455AR463AR507AR513AR515B |
| Ime datoteke UL odobritve | REF. LIQUID INDICATOR 76H4 |
| Ime izdelka | Sight glass socket |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | SG & SGP without indicator |
| Ime potrditvenedatoteke | REF. LIQUID INDICATOR 76H4 |
| Indikator vlage | No indicator |
| Količina v pakiranju | 19 kos |
| Lubricants compatibility | Oilfree applications |
| Maks. delovni tlak [bar] | 52.0 bar |
| Maks. delovni tlak [psig] | 754 psig |
| Material | Medenina |
| Material Description | SGP 3/4 RX Sight Glass M/19x4 |
| Material priključkov | Brass |
| Možnost servisiranja | No |
| Oblika pakiranja | Skupinsko pakiranje |
| Oil free refrigerants | R1234ze(E)R134aR513AR515B |
| Oznaka UL | Yes |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Plavajoča krogla [kos] | 1 kos |
| Priključek notranji/zunanji | External |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes with exemptions |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Kontrolna stekla |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Soglasje | C UL US LISTED |
| Št. dokumenta SCIP | fe462a0b-b108-47f9-a3da-419442967513 |
| Standard priključka | ISO 228-1 |
| Temperaturni razpon [°C] [Maks] | 80 °C |
| Temperaturni razpon [°C] [Min] | -50 °C |
| Temperaturni razpon [°F] [Maks] | 175 °F |
| Temperaturni razpon [°F] [Min] | -58 °F |
| UL approved refrigerants | R1233zd(E)R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR410AR448AR449AR450AR452AR463AR507AR513AR515B |
| Velikost priključka | 3/4 |
| Velikost priključka [in] | 3/4 |
| Vrsta izdelka | SGP 3/4 RX |
| Vrsta priključka | G |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.083 Kilogram |
| Neto masa | 0.07 Kilogram |
| Volume | 0.086 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428818957 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |