
SGR, M20 x 1.5, M
014-1605
Maks. delovni tlak [bar]: 46, Vrsta priključka: M, Velikost priključka: M20 x 1.5
014-1605
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodatki | Sight glass accessories |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| Hladilna tekočina | R134aR22R404AR407AR407CR407FR448AR449AR450AR452AR507AR513A |
| Ime datoteke UL odobritve | REF. LIQUID INDICATOR 76H4 |
| Ime izdelka | Sight glass socket |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | SG & SGP without indicator |
| Ime potrditvenedatoteke | REF. LIQUID INDICATOR 76H4 |
| Indikator vlage | No indicator |
| Količina v pakiranju | 80 kos |
| Maks. delovni tlak [bar] | 46.0 bar |
| Maks. delovni tlak [psig] | 667 psig |
| Material | Medenina |
| Material Description | SGR Sight Glass I/80 |
| Material priključkov | Brass |
| Možnost servisiranja | No |
| Oblika pakiranja | Industrijski paket |
| Oznaka UL | Yes |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes with exemptions |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Kontrolna stekla |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Soglasje | C UL US LISTED |
| Št. dokumenta SCIP | fe462a0b-b108-47f9-a3da-419442967513 |
| Temperaturni razpon [°C] [Maks] | 80 °C |
| Temperaturni razpon [°C] [Min] | -50 °C |
| Temperaturni razpon [°F] [Maks] | 175 °F |
| Temperaturni razpon [°F] [Min] | -58 °F |
| UL approved refrigerants | R134aR22R404AR407AR407CR407FR448AR449AR450AR452AR507AR513A |
| Uporaba sedla SGS | M20 x 1.5 |
| Velikost priključka | M20 x 1.5 |
| Vrsta izdelka | SGR |
| Vrsta priključka | M |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.052 Kilogram |
| Neto masa | 0.045 Kilogram |
| Volume | 0.1 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428289184 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |