
SGRH, M20 x 1.5, M
014-1601
Maks. delovni tlak [bar]: 46, Vrsta priključka: M, Velikost priključka: M20 x 1.5
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: SG / SGP
Priporočena zamenjava: 014L1601
014-1601
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodatki | Sight glass accessories |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| Hladilna tekočina | R410A |
| Ime datoteke UL odobritve | REF. LIQUID INDICATOR 76H4 |
| Ime izdelka | Sight glass socket |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | SG & SGP with indicator |
| Ime potrditvenedatoteke | REF. LIQUID INDICATOR 76H4 |
| Indikator vlage | H indicator |
| Količina v pakiranju | 19 kos |
| Maks. delovni tlak [bar] | 46.0 bar |
| Maks. delovni tlak [psig] | 667 psig |
| Material | Medenina |
| Material Description | SGRH Sight Glass M/19x4 |
| Material priključkov | Brass |
| Možnost servisiranja | No |
| Oblika pakiranja | Skupinsko pakiranje |
| Oznaka UL | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Rumeno: min. kol. vlage pri 25 °C | R410A: 165 ppm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Rumeno: min. kol. vlage pri 43 °C | R410A: 500 ppm |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes with exemptions |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Kontrolna stekla |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cobalt dichloride (CAS no. 7646-79-9) |
| Soglasje | C UL US LISTED |
| Št. dokumenta SCIP | 967c0700-c0a7-4862-a521-6146e31f5313 |
| Temperaturni razpon [°C] [Maks] | 80 °C |
| Temperaturni razpon [°C] [Min] | -50 °C |
| Temperaturni razpon [°F] [Maks] | 175 °F |
| Temperaturni razpon [°F] [Min] | -58 °F |
| UL approved refrigerants | R410A |
| Uporaba sedla SGS | M20 x 1.5 |
| Velikost priključka | M20 x 1.5 |
| Vrsta izdelka | SGRH |
| Vrsta priključka | M |
| Vsebuje baterije | No |
| Zeleno: maks. kon. vlage pri 25 °C | R410A: 25 ppm |
| Zeleno: maks. kon. vlage pri 43 °C | R410A: 60 ppm |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.064 Kilogram |
| Neto masa | 0.063 Kilogram |
| Volume | 0.086 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428082402 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |