
SGR, 1/2, G
014-1179
Maks. delovni tlak [bar]: 35, Vrsta priključka: G, Velikost priključka: 1/2
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: SG / SGP
014-1179
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodatki | No |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| Hladilna tekočina | R134aR22R404AR407AR407CR407FR448AR449AR450AR452AR507AR513A |
| Ime datoteke UL odobritve | REF. LIQUID INDICATOR 76H4 |
| Ime izdelka | Sight glass socket |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | SG & SGP with indicator |
| Indikator vlage | No indicator |
| Količina v pakiranju | 170 kos |
| Lubricants compatibility | Oilfree applications |
| Maks. delovni tlak [bar] | 35.0 bar |
| Maks. delovni tlak [psig] | 500 psig |
| Material | Medenina |
| Material Description | SGR Sight Glass I/170 |
| Material priključkov | Brass |
| Možnost servisiranja | No |
| Oblika pakiranja | Industrijski paket |
| Oil free refrigerants | R134aR513A |
| Oznaka CE | Yes |
| Oznaka UL | Yes |
| Plavajoča krogla [kos] | 3 kos |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Priključek notranji/zunanji | External |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes with exemptions |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Kontrolna stekla |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cobalt dichloride (CAS no. 7646-79-9) |
| Soglasje | C UL US LISTED |
| Št. dokumenta SCIP | 967c0700-c0a7-4862-a521-6146e31f5313 |
| Standard priključka | ISO 228-1 |
| Temperaturni razpon [°C] [Maks] | 80 °C |
| Temperaturni razpon [°C] [Min] | -50 °C |
| Temperaturni razpon [°F] [Maks] | 175 °F |
| Temperaturni razpon [°F] [Min] | -58 °F |
| UL approved refrigerants | R134aR22R404AR407AR407CR407FR448AR449AR450AR452AR507AR513A |
| Več informacij | For o-ring |
| Velikost priključka | 1/2 |
| Velikost priključka [in] | 1/2 |
| Vrsta izdelka | SGR |
| Vrsta priključka | G |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.08 Kilogram |
| Neto masa | 0.079 Kilogram |
| Volume | 0.066 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428979399 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |