
SGR, M24 x 1, M
014-1066
Maks. delovni tlak [bar]: 35, Vrsta priključka: M, Velikost priključka: M24 x 1
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: SG / SGP
014-1066
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Deli priloženi | Gasket |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodatki | Sight glass accessories |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| Hladilna tekočina | R1234yfR1234ze(E)R134aR22R404AR407AR407CR407FR448AR449AR450AR452AR507AR513A |
| Ime datoteke UL odobritve | REF. LIQUID INDICATOR 76H4 |
| Ime izdelka | Sight glass socket |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Electric control valve body(2) |
| Indikator vlage | No indicator |
| Količina v pakiranju | 80 kos |
| Maks. delovni tlak [bar] | 35.0 bar |
| Maks. delovni tlak [psig] | 500 psig |
| Material | Medenina |
| Material Description | SG 2 1/8in Saddle I/80 |
| Material priključkov | Brass |
| Možnost servisiranja | No |
| Oblika pakiranja | Industrijski paket |
| Oznaka UL | Yes |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes with exemptions |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Kontrolna stekla |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Soglasje | C UL US LISTED |
| Št. dokumenta SCIP | d64be145-2cb1-4f9e-b131-1e4b19976626 |
| Temperaturni razpon [°C] [Maks] | 80 °C |
| Temperaturni razpon [°C] [Min] | -50 °C |
| Temperaturni razpon [°F] [Maks] | 175 °F |
| Temperaturni razpon [°F] [Min] | -58 °F |
| UL approved refrigerants | R134aR22R404AR407AR407CR407FR448AR449AR450AR452AR507AR513A |
| Uporaba sedla SGS | M24 x 1 |
| Več informacij | Thread for socket unit |
| Velikost priključka | M24 x 1 |
| Vrsta izdelka | SGR |
| Vrsta priključka | M |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.077 Kilogram |
| Neto masa | 0.07 Kilogram |
| Volume | 0.078 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428255646 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |