
Vykurovacie káble, ECflex 6T, 200 m, Napájacie napätie [V] AC: 230, 1260 W
088L6450
ECflex 6T 200m 230V 1260W
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Odporúčaná výmena: 140F1214
088L6450
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Deformačná pevnosť [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka kábla [m] | 200.000 m |
| Dĺžka studeného vedenia [m] | 2.3 m |
| Farba vonkajšieho plášťa | Červená |
| Hĺbka obalu [mm] | 386 mm |
| Izolácia vodiča | XLPE |
| Kábel na bubne | Nie |
| Material Description | ECflex 6T 200m 230V 1260W |
| Množstvo vodičov studeného vedenia | 3 |
| Mriežka kábla | Hliníková fólia 100 % |
| Napájacie napätie [V] AC | 230 V |
| Neobsahuje olovo | Áno |
| Obsah batérie | No |
| Odpor kábla [Ohm] | 42.0000 Ohm |
| Odstrihnuté na dĺžku | Nie |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| Pevnosť v ťahu [N] | >500 N |
| Počet studených vedení | 1 |
| Polomer ohybu [mm] [min.] | 42 mm |
| Popis | ECflex 6T 200m 230V 1260W |
| Použitie | Cold storeFloor heatingPipe / tank frost protectionSport fields |
| Prevádzková teplota [°C] [max.] | 80 °C |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Priemer kábla [mm] | 6.9 mm |
| Princíp vykurovania | Sériové rezistívne |
| Product line | 21 |
| Produktová skupina | Vykurovacie káble |
| S ochranou proti UV | Nie |
| Schválenie UL | No |
| Šírka obalu [mm] | 386 mm |
| Spomaľovač horenia | Áno |
| Studené vedenie | Áno |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Teplota inštalácie [°C] [min.] | -5 °C |
| Teplota mimo prevádzky [°C] [max.] | 90 °C |
| Trieda IP prvku | IPX7 |
| Typ studeného vedenia | DTCL |
| Typ výrobku | ECflex 6T |
| Veľkosť studeného vedenia [mm²] | 1.5 mm² |
| Verzia výrobku | Ready-made |
| Vonkajší plášť | PVC |
| Vykurovací výkon [W] | 1260 W |
| Výška obalu [mm] | 207 mm |
| Výstup kábla [W/m] | 6 W/m |
| Záruka [rok] | 20 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 11.979 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 11.86 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.031 Cubic meter |
| EAN/UPC | 5703466245880 |