
Vykurovacie káble, ECaqua 9T, 90 m, Napájacie napätie [V] AC: 230, 810 W
088L0065
ECaqua 9T 810W 230V 90m
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Odporúčaná výmena: 140F0015
088L0065
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Certifikačná spoločnosť | Intertek Semko |
| Deformačná pevnosť [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka kábla [m] | 90.000 m |
| Dĺžka studeného vedenia [m] | 2.3 m |
| Hĺbka obalu [mm] | 386 mm |
| Izolácia vodiča | XLPE |
| Kábel na bubne | Nie |
| Material Description | ECaqua 9T 90m 230V 810W |
| Množstvo vodičov studeného vedenia | 3 |
| Mriežka kábla | Medené opletenie |
| Napájacie napätie [V] AC | 230 V |
| Neobsahuje olovo | Áno |
| Obsah batérie | No |
| Odpor kábla [Ohm] | 65.3000 Ohm |
| Odstrihnuté na dĺžku | Nie |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| Pevnosť v ťahu [N] | >650 N |
| Počet studených vedení | 1 |
| Polomer ohybu [mm] [min.] | 50 mm |
| Popis | ECaqua 9T 810W 230V 90m |
| Použitie | Pipe / tank frost protection |
| Prevádzková teplota [°C] [max.] | 65 °C |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Princíp vykurovania | Sériové rezistívne |
| Product line | 21 |
| Produktová skupina | Vykurovacie káble |
| S ochranou proti UV | Áno |
| Schválenie UL | No |
| Šírka kábla [mm] | 7.00 mm |
| Šírka obalu [mm] | 386 mm |
| Studené vedenie | Áno |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Teplota inštalácie [°C] [min.] | -5 °C |
| Teplota mimo prevádzky [°C] [max.] | 85 °C |
| Teplota vody [°C] [max.] | 23 °C |
| Trieda IP prvku | IPX7 |
| Typ studeného vedenia | DTCL |
| Typ výrobku | ECaqua 9T |
| Veľkosť studeného vedenia [mm²] | 1.5 mm² |
| Verzia výrobku | Ready-made |
| Vonkajší plášť | MDPE |
| Vykurovací výkon [W] | 810 W |
| Výška kábla [mm] | 7.0 mm |
| Výška obalu [mm] | 120 mm |
| Výstup kábla [W/m] | 9 W/m |
| Záruka [rok] | 20 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 5.003 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 4.953 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.021 Cubic meter |
| EAN/UPC | 5703466145371 |