
Rozdeľovač nákladov na teplo, Typ systému zariadenia: Vizuálne, Zariadenie diaľkového snímača s dĺžkou kábla 1,5 m
088H2344
INDIV-X-10VT HCA Visual diaľkový snímač
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
088H2344
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dĺžka kábla diaľkového snímača [m] | 2 m |
| Dolný teplotný limit[min.] | 55 °C |
| Farba puzdra | RAL 9010 Biela |
| Hmotnosť bez zadnej platne [g] | 49 g |
| Horný teplotný limit [max.] | 120 °C |
| Material Description | INDIV-X-10VT HCA Visual remote sensor |
| Napájacie batérie | lítiová batéria 3 V |
| Osvedčenie | SE15 H002 DF |
| Popis | INDIV-X-10VT HCA Visual diaľkový snímač |
| Použitie | Rozdelenienákladov na teplo |
| Product line | 08 |
| Produktová skupina | Merače energie |
| Rozmery (výška x šírka x hĺbka) | 90.5 x 38 x 28 mm |
| Rozsah výkonu [W] [max.] | 16000 W |
| Rozsah výkonu [W] [min.] | 4 W |
| Schvaľujúci orgán | IGE |
| Snímač teploty [°C] [min.] | 0 °C |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Štandard | EN834 |
| Systém merania | Samostatnýsnímač so štartovacím snímačom |
| Teplota okolia [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota okolia [°C] [min.] | 5 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [min.] | -25 °C |
| Teplota snímača [°C] [max.] | 120 °C |
| Trieda ochrany | IP52 |
| Typ displeja | (LCD) so 6 číslicami (000000 – 999999) |
| Typ snímačov teploty | NTC |
| Typ systému zariadenia | Vizuálne |
| Typ výrobku | Rozdeľovač nákladov na teplo |
| Verzia zariadenia | Zariadenie diaľkového snímača s dĺžkou kábla 1,5 m |
| Voliteľné stupnice | Stupnica jednotky |
| Začiatok počítania pri období mimo vykurovania | 25 °C – 40 °C (programovateľné) |
| Začiatok počítania pri období vykurovania | 25 °C – 40 °C (programovateľné) |
| Životnosť batérie [roky] | 10 yr |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.07 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.07 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425117237 |