
Merače energie, Príslušenstvo, Príslušenstvo k meračom energií, kalkulátorom a snímačom prietoku
087G6078
Genericky v rámci portfólia
087G6078
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balenia | Priemyselný balík |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Material Description | Brass install. set for sensors, I-p |
| Menovitý tlak [bar] | 25 bar |
| Množstvo balenia | 20 |
| Popis | Príslušenstvo k meračom energií, kalkulátorom a snímačom prietoku |
| Pre typ výrobku | Genericky v rámci portfólia |
| Product line | 08 |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Merače energie |
| SCIP dokumentácia č. | 8e98483d-dac4-424f-a1aa-010b4bd9cd9a |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | Brass installation set for sensors 20pc |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ príslušenstva | FitingyPN25 130 °C |
| Typ výrobku | Príslušenstvo |
| V rozsahu WEEE | Yes |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.021 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.016 Kilogram |
| Objem | 0.028 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104051536 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |