
SONO 1500 CT
087G1350
SONO1500CT HE Qp0.6 110 DN15 PN16
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
087G1350
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka kábla medzi počítadlom a prietokomerom [m] | 2.5 m |
| Material Description | SONO1500CT HE Qp0.6 110 DN15 PN16 |
| Menovitý tlak [bar] | 16 bar |
| Objem hodnoty impulzu [l/pulz.] | 1.0 l/pulse |
| Objemový prietok pri spustení [l/h] | 1.0 L/h |
| Popis | SONO1500CT VYK Qp0.6 110 DN15 PN16 |
| Použitie | Vykurovanie |
| Priemer [mm] | 15 mm |
| Prietok [m3/h] | 0.60 m³/h |
| Prietok [m3/h] [max.] | 1.20 m³/h |
| Prietok [m³/h] [min.] | 0.01 m³/h |
| Princíp merania prietoku | Ultrazvukový |
| Prípustné médium | Voda (AGFW FW510) |
| Product line | 08 |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Merače energie |
| Štandard schvaľovania | MID DE-09-MI004-PTB011 |
| Teplota média [°C] [max.] | 130 °C |
| Teplota média [°C] [min.] | 5 °C |
| Teplota okolia [°C] [max.] | 55 °C |
| Teplota okolia [°C] [min.] | 5 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [max.] | 55 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [min.] | -25 °C |
| Trieda ochrany prietokomera | IP54 |
| Trieda prostredia | E1 / M1 |
| Typ napájacieho napätia | nerelevantné/vonkajšie |
| Typ výrobku | SONO 1500 CT |
| Typy pripojenia | Závit |
| Vlhkosť prostredia [% RH] [max.] | 95 % RH |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 16.9 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 16.9 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104057422 |