
INFOCAL 8
087G1311
INFOCAL8 HE Qp560-1900 50l/p L Abat MBUS
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
087G1311
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dĺžka kábla snímača teploty [m] | 4.9 m |
| Jednotka energie | MWh (s 1 číslicou za čiarkou) |
| Material Description | INFOCAL8 HE Qp560-1900 50l/p L Abat MBUS |
| Montáž snímača teploty | Puzdrá |
| Montážna verzia | Nízka teplota |
| Objem hodnoty impulzu [l/pulz.] | 50.0 l/pulse |
| Počítadlo triedy ochrany | IP54 |
| Popis | INFOCAL8 VYK Qp560-1900 50l/p L Abat MBUS |
| Použitie | Vykurovanie |
| Priemer snímača teploty [mm] | 5.2 mm |
| Prietok [m3/h] [max.] | 1900.00 m³/h |
| Prietok [m³/h] [min.] | 560.00 m³/h |
| Product line | 08 |
| Produktová skupina | Merače energie |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Slučka pre modul rozhrania 1 | modul M-Bus |
| Štandard schvaľovania | MID DE-10-MI004-PTB008 |
| Teplota okolia [°C] [max.] | 55 °C |
| Teplota okolia [°C] [min.] | 0 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [max.] | 60 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [min.] | -25 °C |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Trieda prostredia | E2 / M2 |
| Typ napájacieho napätia | Batéria 1 článok typu A |
| Typ snímačov teploty | Pt 500 |
| Typ výrobku | INFOCAL 8 |
| V rozsahu WEEE | Yes |
| Vlhkosť prostredia [% RH] [max.] | 93 % RH |
| Životnosť batérie [roky] | 11 yr |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.83 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.31 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 6.622 Liter |
| EAN/UPC | 5710104051253 |