
Prepínač hladiny kvapaliny, LLS 4000, G, 3/4
084H6001
Typ prípoja: G, Veľkosť pripojenia [mm]: 25, Klasifikácia IP krytia: IP67, Max. Pracovný tlak [bar]: 140
084H6001
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Chladivá | R134aR22R404AR410AR717 |
| Dá sa vykonávať servis | Liq. level switch spare parts |
| DC napätie výstupného relé [V] | 30 V |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | No |
| Dosah signálu Bluetooth (~) [m] | 3 m |
| Elektrické pripojenie | M12 |
| Elektrické pripojenie zasúvacie/nasúvacie | Samec |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Jazyk výrobku | Angličtina |
| Kategória | Art. 4, par. 3 |
| Klasifikácia IP krytia | IP67 |
| Konštrukcia | Konfig. NC/NO relé |
| Konštrukcia HMI | Danfoss LLS App |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Material Description | LLS 4000 G 3/4 in |
| Materiál prípoja | Oceľ |
| Materiál telesa | Nerezová oceľ |
| Max. Pracovný tlak [bar] | 140.0 bar |
| Max. Pracovný tlak [psig] | 2031 psig |
| Množstvo po formátoch balenia | 24 pc |
| Napájacie napätie [V] DC | 24.00 V |
| Názov výrobku | Prepínač hladiny kvapaliny |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | ANATELCECMIITCMIMEACFCCNBTCTYSK |
| Označenie CE | Yes |
| Popis výrobku | Prepínač hladiny kvapaliny |
| Príkon [W] | 2.0 W |
| Prípoj vnút./vonk. | Externé |
| Príslušenstvo k výrobku | Liq. level switch accessories |
| Product line | Industrial Refrigeration |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Vypínače a termostaty |
| Prúd výstupného relé [mA] | 200 mA |
| Rel. vlhkosť [% RH] [Max] | 99 % RH |
| Rel. vlhkosť [% RH] [Min] | 4 % RH |
| Rozsah teploty okolia [°C] [max.] | 65 °C |
| Rozsah teploty okolia [°C] [min.] | -40 °C |
| Rozsah teploty okolia [°F] [Max] | 149 °F |
| Rozsah teploty okolia [°F] [Min] | -40 °F |
| Rozsah teploty skladovania [°C] [Max] | 85 °C |
| Rozsah teploty skladovania [°C] [Min] | -40 °C |
| Rozsah teploty skladovania [°F] [Max] | 185 °F |
| Rozsah teploty skladovania [°F] [Min] | -40 °F |
| SCIP dokumentácia č. | f384087f-4a0b-4bec-ad9c-0c98b49e47c7 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | LLS 4000 |
| Skupina kvapaliny | 12 |
| Štandardné elektrické pripojenie | EN 61076-2-101 |
| Štandardný prípoj | ISO 228-1 |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Teplotný rozsah [°C] [max.] | 120 °C |
| Teplotný rozsah [°C] [min.] | -50 °C |
| Teplotný rozsah [°F] [Max] | 248 °F |
| Teplotný rozsah [°F] [Min] | -58 °F |
| Typ komunikácie | Bluetooth |
| Typ prípoja | G |
| Typ výrobku | LLS 4000 |
| Typ výstupného relé | Pevný stav |
| Veľkosť elektrického pripojenia | 4 kolíky |
| Veľkosť prípoja [palce] | 3/4 |
| Veľkosť pripojenia [mm] | 25 mm |
| Zahrnuté súčasti | Hliníkové tesnenie |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.382 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.343 Kilogram |
| Objem | 0.484 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428681261 |
| Proposition 65 | No significant risk |