
Regulátor chladiča plynu, EKC 326A
084B7252
Funkcia: Chladič plynu pre CO2, Napájacie napätie [V] AC: 24, Formát balenia: Multi balenie, Množstvo po formátoch balenia: 16
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
084B7252
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displej vpredu | ÁNO |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Chladič plynu pre CO2 |
| Konektory I/O max. | 8 pc |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL EKC 326A, Controller, CO2 Gascooler |
| Množstvo po formátoch balenia | 16 pc |
| Napájacie napätie [V] AC | 24 V |
| Názov výrobku | Regulátor chladiča plynu |
| Oblasť použitia | Chladič plynu |
| Osvedčenie | CEEACLLC CDC TYSK |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Označenie CE | Yes |
| Príkon [VA] | 8.0 VA |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulácia kompresora/kondenzátora |
| Režim regulácie ventilátora | PI |
| Režim regulácie výkonu | PI |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Typ regulácie kondenzátora | Tlak/Teplota |
| Typ regulátora | Regulátor chladenia |
| Typ snímača | 1 x Pt 1000Snímač tlaku, AKS2050 |
| Typ výrobku | EKC 326A |
| Typ výstupu ventilu | CMMCMMTETSICMT+ICAD |
| Vlastnosti výrobku | Výstup alarmuv súlade s CO2Drážka na zasunutie |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.337 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.314 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.575 Liter |
| EAN/UPC | 5702428434416 |