
Regulátor prehriatia, EKC 315A
084B7085
Analógové vstupy (AI) [ks]: 2, Frekvencia [Hz]: 50/60 Hz
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
084B7085
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 2 pc |
| China RoHS exemption clause | No |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 1 pc |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | No |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | EKC 315A Superheat controller |
| Množstvo po formátoch balenia | 16 pc |
| Montážna metóda | koľajnica DIN |
| Možnosti dátovej komunikácie | LON RS 485 |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Napájacie napätie [V] AC | 24 V |
| Názov výrobku | Regulátor prehriatia |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CEEACLLC CDC TYSK |
| Označenie CE | Yes |
| Príkon [VA] | 5.0 VA |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produktová skupina | Elektronické ovládanie ventilu |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Typ výrobku | EKC 315A |
| Typ výstupu ventilu | AKVAKVAICM (+ICAD) |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.34 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.32 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.53 Liter |
| EAN/UPC | 5702428079167 |