
Regulátor teploty médií, EKC 368
084B7079
Napájacie napätie [V] AC: 24, Formát balenia: Multi balenie, Množstvo po formátoch balenia: 16
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
084B7079
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | No |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | EKC 368 Media temp. controller |
| Množstvo po formátoch balenia | 16 pc |
| Montážna metóda | koľajnica DIN |
| Napájacie napätie [V] AC | 24 V |
| Názov výrobku | Regulátor teploty médií |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Osvedčenie | CEEACLLC CDC TYSK |
| Označenie CE | Yes |
| Príkon [VA] | 5.0 VA |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktová skupina | Regulácia výparníka a okolitého priestoru |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ výrobku | EKC 368 |
| Typ výstupu ventilu | KVS |
| V rozsahu WEEE | Yes |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.351 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.32 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.556 Liter |
| EAN/UPC | 5702428063807 |