
Brána, AKA 245
084B2268
Typ regulátora: Brána
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
084B2268
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Komunikačné zariadenie Danbuss - RS485-LON |
| Jazyk výrobku | Angličtina |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL AKA 245, Access, LON-Gateway, RS485 |
| Množstvo po formátoch balenia | 4 pc |
| Napájacie napätie [V] AC | 230 V |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Názov výrobku | Brána |
| Oblasť použitia | Dátová komunikácia |
| Príkon [W] | 4.0 W |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky |
| Typ komunikácie | DANBUSSLON |
| Typ regulátora | Brána |
| Typ výrobku | AKA 245 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 1.152 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 1.001 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 4.874 Liter |
| EAN/UPC | 5702428064194 |