
Ovládacie zariadenie systému, AK-SM 880A
080Z4028
Funkcia: Zber dát, monitorovacia jednotka, Oblasť použitia: Plné uchovávanie, Klasifikácia IP krytia: IP20, Typ regulátora: Ovládacie zariadenie systému
080Z4028
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Ďalšie informácie | w. Display & touchscreen |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 2 pc |
| Displej vpredu | ÁNO |
| Formát balenia | Jednodielne balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Zber dát, monitorovacia jednotka |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| Jazyk výrobku | ČínskyČeštinaDánčinaHolandčinaAngličtinaFrancúzštinaNemčinaMaďarčinaTaliančinaPoľštinaPortugalčinaRuštinaŠpanielčina |
| Klasifikácia IP krytia | IP20 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)Triphenyl phosphate (CAS no. 115-86-6) |
| Material Description | AK-SM 880A, Controller,System Man. Full |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
| Napájacie napätie [V] AC [Max] | 240 V |
| Napájacie napätie [V] AC [Min] | 100 V |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Názov výrobku | Ovládacie zariadenie systému |
| Oblasť použitia | Plné uchovávanie |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | UVEDENÝ V C UL USAC-TICKCEcURus |
| Označenie CE | Yes |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Riešenia pre dohľad |
| Schválenie UL | Yes |
| SCIP dokumentácia č. | d134641d-6d20-4373-8140-0f8efce0734c |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | AK-SM 8xxA Controller |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Typ komunikácie | CANBUSETHERLON RS485MODBUSRS485 |
| Typ regulátora | Ovládacie zariadenie systému |
| Typ výrobku | AK-SM 880A |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 2.4 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 1.8 Kilogram |
| Objem | 11.246 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162496275 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |