Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Chladivá | R744 |
| Ďalšie informácie | Alarm Set Point: 5000 ppm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balenia | Single pack |
| Funkcia | Remote, for CO2, 3m |
| Klasifikácia IP krytia | IP66 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | Deleted: DGS-CO2,IP66,IR,Remote/Failsafe |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
| Napájacie napätie [V] AC [Max] | 24 V |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Napájacie napätie [V] AC [Min] | 12 V |
| Názov výrobku | Gas detecting sensor |
| Osvedčenie | CEEAC |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Sensors |
| Spotreba prúdu [mA] | 200 mA |
| Teplotný rozsah [°C] [max.] | 50 °C |
| Teplotný rozsah [°C] [min.] | -40 °C |
| Typ výrobku | DGS-CO2-FS |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.872 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.79 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 2.966 Liter |
| EAN/UPC | 5702428830812 |
