
Regulátor kapacity, AK-PC 783A
080Z0193
Funkcia: Regulátor s kaskádou, Napájacie napätie [V] AC: 24, Typ komunikácie: RJ11 (CAN) do displeja; RS232; LON RS485, Formát balenia: Jednodielne balenie, Množstvo po formátoch balenia: 1
080Z0193
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 11 pc |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| Ďalšie informácie | HFC/CO2, HC/CO2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 8 pc |
| Displej – možnosť | EKA 163BEKA 164BMMIGRS2 |
| Displej vpredu | Nie |
| Dodat. vstupy termostatov max. | 3 pc |
| Dodat. vstupy tlakových spínačov max | 3 pc |
| Dodatočné analógové vstupy max. | 3 pc |
| Dodatočné PI riadenie max. | 3 pc |
| Dodatočné vstupy alarmu max. | 10 pc |
| Formát balenia | Jednodielne balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Regulátor s kaskádou |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| Jazyk výrobku | ČínskyČeštinaDánčinaHolandčinaAngličtinaFínčinaFrancúzštinaNemčinaTaliančinaPoľštinaPortugalčinaRuštinaŠpanielčina |
| Konektory I/O max. | 160 pc |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Orange lead (lead tetroxide) (CAS no. 1314-41-6)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Material Description | AK-PC 783A, Pack Controller |
| Max. počet bezp. signálov komp. | 6 pc |
| Max. počet kompresorov | 12 pc |
| Max. počet rozširujúcich modulov | 11 pc |
| Max. počet ventilátorov | 8 pc |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
| Napájacie napätie [V] AC | 24 V |
| Napájacie napätie [V] DC | 24 V |
| Názov výrobku | Regulátor kapacity |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Oblasť použitia | Regulácia výkonu |
| Obsah batérie | No |
| Obsah PFAS [Áno/Nie] | No |
| Oddelenie | 25 |
| Osvedčenie | C-TICKCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Označenie CE | Yes |
| Príkon [VA] | 8.0 VA |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulácia kompresora/kondenzátora |
| Programovacie nástroje | AK-ST 500 |
| Regulácia kapacity ventilátora | Krok/Rýchlosť |
| Režim regulácie ventilátora | PI |
| Režim regulácie výkonu | PI |
| Režimvýkonu kompresora | Krok/Rýchlosť |
| Schválenie UL | Yes |
| SCIP dokumentácia č. | 199e3317-c1b9-4d48-94a0-45825c46791f |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | AK-PC-7XX-651A-351 |
| Správa oleja | Áno, s CO2 |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Out of scope |
| Typ komunikácie | LON RS485RJ11 (CAN) do displejaRS232USB-B to PC |
| Typ regulácie kondenzátora | Tlak/Teplota |
| Typ regulátora | Regulátor kapacity |
| Typ výrobku | AK-PC 783A |
| Vlastnosti výrobku | v súlade s CO2Ovládanie kaskádyMonitorovanie chýb kondenzátoraVrátane externej komunikácieTlak plavákového kondenzátoraFunkcia obnovenia teplaNúdzové vypínanie neprioritných obvodovZastavenie v nociOptimalizácia P0 |
| Vstup regulácie výkonu | Tlak |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.941 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.645 Kilogram |
| Objem | 5.68 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428977562 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |