
Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky, ERC 112
080G3396
Použité pre produkt: ERC 112, Formát balenia: Priemyselný balík, Množstvo po formátoch balenia: 108
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
080G3396
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka kábla [m] | 0.600 m |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | No |
| Formát balenia | Priemyselný balík |
| Funkcia | ERC, komunikačný kábel pre zariadenie Prosa |
| Konektor koncoviek | H.S.G JST PHR-6 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL Com.cable for Prosa,0.6m, IP |
| Množstvo po formátoch balenia | 108 pc |
| Názov výrobku | Kábel |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Obsah batérie | No |
| Použité pre produkt | ERC 112 |
| Použité pre produkt, komentáre | ERC 112 s konektorom JST |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ výrobku | Príslušenstvo |
| V rozsahu WEEE | Yes |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.021 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.015 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.105 Liter |
| EAN/UPC | 5702428961240 |