
Elektronické ovládanie chladničky, ERC 112C
080G3202
Digitálne vstupy (DI) [ks]: 1, Napájacie napätie [V] AC: 100 - 240, Formát balenia: Priemyselný balík, Množstvo po formátoch balenia: 27
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Odporúčaná výmena: 080G3489
080G3202
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 4 pc |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 1 pc |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 4 pc |
| Display colour | Red |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 7(a)7(c)-I |
| Formát balenia | Priemyselný balík |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL ERC 112C Red LED, GDM |
| Množstvo po formátoch balenia | 27 pc |
| Napájacie napätie [V] AC [Max] | 240 V |
| Napájacie napätie [V] AC [Min] | 100 V |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Názov výrobku | Elektronické ovládanie chladničky |
| Oblasť použitia | Obchodovanie so sklenými dverami |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CECQCEACENECLLC CDC TYSKNSFcURus |
| Označenie CE | Yes |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulátory teploty |
| Schválenie UL | Yes |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ regulátora | Komerčné chladenie |
| Typ výrobku | ERC 112C |
| V rozsahu WEEE | Yes |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.128 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.12 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.417 Liter |
| EAN/UPC | 5702428481083 |