
Snímač teploty, ETN, 6 m
080G2039
Funkcia: Snímač skrinky, Dĺžka kábla [palce]: 239.22
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
080G2039
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka kábla [m] | 6.000 m |
| Dĺžka kábla [palce] | 239.22 in |
| Formát balenia | Priemyselný balík |
| Funkcia | Snímač skrinky |
| Konektor koncoviek | Okrajový konektor RAST2.5 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL NTC Temperature sensor S3 6000mm |
| Množstvo po formátoch balenia | 60 pc |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Názov výrobku | Snímač teploty |
| Počet svoriek [ks] | 3 pc |
| Použité pre produkt | ERCETC |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Snímače |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Out of scope |
| Typ výrobku | ETN |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.219 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.17 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.875 Liter |
| EAN/UPC | 5702428492836 |